Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024r. Imienieny Daniela i Andrzeja
Wspólne ubieranie choinki 2019

Wspólne ubieranie choinki 2019

15 grudnia na rynku w Koźminku odbyła się świąteczna impreza pn. "Wspólne ubieranie choinki".  Dzięki  współpracy Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Koźminku oraz Koła Gospodyń Wiejskich Bogdanów na stoiskach, które przygotowały można było zakupić przepiękne stroiki, choinki czy bombki świąteczne.

Dzięki choinkom przekazanym przez Nadleśnictwo Kalisz udało się stworzyć atmosferę świątecznej wioski.

Można było podziwiać prace plastyczne najmłodszych mieszkańców gminy Koźminek. Dzieci namalowały obrazy, które kojarzą im się ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nie zabrakło atrakcji przygotowanych specjalnie dla mniejszych uczestników spotkania. Animacje z zabawami wzbudziły duże zainteresowanie wśród dzieci, które bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w zabawach.

Jak święta to i Święty Mikołaj, który u nas w towarzystwie z Panią Mikołaj zjawił się na saniach przyciągniętych przez dzieci. Święty Mikołaj z Panią Mikołaj obdarowywali słodkościami i małych i dużych. 

Było i coś ciepłego i słodkiego. Gorącej herbaty z sokiem malinowym przygotowanej przez Zastępcę Wójta Gminy Koźminek Karola Matczaka i pysznego świątecznego makowca nie zabrakło dla nikogo.

I wreszcie ten moment. Gdy tylko zrobiło się ciemno rozbłysły zimne ognie i ogromna choinka ozdobiona bombkami przyniesionymi przez mieszkańców zapalona przez Panią Wójt Iwonę Michniewicz.

Dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej w Koźminku oraz KGW Bogdanów za przygotowanie świątecznych stoisk.

Dziękujemy Sołectwom Dębsko, Stary Nakwasin i OSP Koźminek za pożyczenie namiotów i pomoc w ich rozkładaniu.

Dziękujemy Zbigniewowi Marszałowi i Damianowi Jeżewskiemu.

Dziękujemy Nadleśnictwu Kalisz za przekazane choinki, które zdobią koźminecki rynek.

Dziękujemy pracownikom Zakłady Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koźminku.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, dzięki którym udało stworzyć się ten świąteczny nastrój.