Dzisiaj jest poniedziałek, 04 marca 2024r. Imienieny Kazimierza i Łucji

Targi Edukacyjne 2020

W dn. 25.02.2020 r. w Szkole Podstawowej im. A. Mielęckiego w Koźminku odbyły się Targi Edukacyjne. Uroczystego otwarcia targów dokonała pani Wicedyrektor Katarzyna Załecka oraz uczennice klasy VII a Wiktoria Błazik i Julia Dombiniak. Głównym celem spotkania było zapoznanie uczniów klas ósmych z ofertą edukacyjną szkół na rok szkolny 2020/2021 i pomoc w racjonalnym zaplanowaniu swojej przyszłości edukacyjno-zawodowej.

W tym roku gościliśmy: II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu, V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kaliszu, Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu, Zespół Szkół Technicznych Diecezji Kaliskiej, Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu, Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku oraz Zespół Szkół nr 1 w Liskowie.

Podczas spotkania uczniowie poznali szeroką, zróżnicowaną tematycznie ofertę szkół, mieli również możliwość porozmawiania z uczniami oraz nauczycielami danej placówki. Otrzymali ulotki zawierające najważniejsze informacje o szkołach.

Dla uczniów to najważniejszy czas podejmowania decyzji o swojej najbliższej przyszłości. Życzymy, aby były to decyzje właściwe, zgodne z własnymi predyspozycjami i zdolnościami.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej w Moskurni, Nakwasinie oraz przedstawicielom szkół ponadpodstawowych za przyjecie naszego zaproszenia.

 Agnieszka Andrzejczak-Korzeniowska